Актуелно

Каде да скијате оваа зима како почетник, а каде како искусен скијач?

Како се наближува зимата така и љубителите на зимските спортови се повозбудени и поактивни во потрагата за понуда за зимски центар кој нуди одлични ски терени, но и простор за уживање и релаксација.

Прочитај повеќе

9 Совети за пријатно патување со автобус на подолги релации

Како да го направите патувањето со автобус попријатно и максимално да уживате во вашата следна дестинација?

Прочитај повеќе

5 причини зошто е подобро порано да резервираш за одмор

Vim no legimus theophrastus, an sea idque viderer periculis. Eirmod pertinax praesent et usu.Eos ne salutandi accommodare. Eius nominati instructior pro ei, sea ea euismod omittantur.

Прочитај повеќе

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem